UKS Ruch Radzionków – AP Team Gliwice 7:6 (5:2

W swoim pierwszym meczu ligowym w 2019 roku zawodnicy Ruchu wraz z gośćmi z Gliwic stworzyli widowisko którego nie powstydziły by się największe stadiony świata. 

Pomimo wysokiego prowadzenia do przerwy dopiero w jednej z ostatnich akcji meczu decydującą bramkę dla naszej drużyny zdobył absolutny bohater dzisiejszego meczu Konrad Gaida ! Konrad w dzisiejszym spotkaniu jak na napastnika przystało zdobył aż 5 bramek raz po raz skutecznie wykorzystując akcje kolegów oraz po wygranych pojedynkach indywidualnych. 
Cały zespół zasłużył na wielkie brawa gdyż nie jest łatwo podnieść się po straconych szybko trzech bramkarz i jeszcze wyjść na prowadzenie. 
W niedzielę 7 kwietnia zespół uda się do Chełmka na drugą rundę ekstraligi a już za tydzień w sobotę 13 kwietnia o godzinie 09:00 podejmie na obiekcie Księża Góra drużynę Gwarka Tarnowskie Góry. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców bo naprawdę jest co oglądać na meczach chłopaków ! 
UKS Ruch Radzionków 2008:
Fabian Kościelny, Remigiusz Zawada, Kacper Tobór, Filip Więckowski, Patryk Ciężkowski, Jan Niewiadomski, Kamil Buchacz, Błażej Paliga, Konrad Gaida, Jakub Dymiński oraz Kamil Choczaj. 
Bramki dla Ruchu zdobyli: Konrad Gaida x5, Kamil Buchacz oraz Kacper Tobór z rzutu karnego. 
Trener Marcin Trzcionka