Pierwszy turniej Żaków dla naszych

W niedziele 07.04.2019 r najmłodsi nasi zawodnicy biorący udział w rozgrywkach ligowych grali w turnieju Żaków na obiektach Szombierek Bytom. W grupie z naszymi zawodnikami byli: Szombierki Bytom, APN Olimpia Piekary i Juventus Academy Piekary Śląskie. Młodzi zawodnicy UKS-u nie dali szans rywalom i wygrali wszystkie 3 mecze, strzelając 9 bramek i stracili tylko 1 za sprawą dobrej obrony zespołowej i kapitalnym interwencją Kuby Mencnera.

Naszą drużynę dopingowała spora ilość obecnych na meczu rodziców którzy raz po raz oklaskiwali składne akcje i piękne bramki naszej drużyny. Po turnieju zawodnicy odtańczyli taniec zwycięstwa i razem z kibicami głośno krzyczeli: Kto wygrał turniej: UKS !!

Wszystkim zawodnikom należą się duże brawa za postawę na boisku, walkę, zaangażowanie i piękną grę od bramki.

UKS Ruch Radzionków- Szombierki Bytom 6:1
Tobór x2 , Wachowiak x2, Wysypoł, Żmuda