🟡⚫️ MŁODZIK: D1 2011 + D2 2012 – raport ligowy

2011:
✅ AP Ruch Radzionków – KS Rachowice 4:1
W sobotę na naszym obiekcie przy Knosały 113 gościliśmy zespół KS
Rachowice, który jeszcze przed spotkaniem był liderem naszej ligi 👋 Oprócz pierwszych 30s, gdzie tracimy przypadkową bramkę – cały mecz w pełni kontrolujemy 🧐 Wynik końcowy to 4 do 1 i 3 punkty zostają w Radzionkowie! ⚽ Brawo drużyna! 👏
2012B:
❌ Polonia Bytom – UKS Ruch II Radzionków 4:0
W niedzielny poranek nasz zespół wybrał się do Bytomia, by rywalizować z tamtejszą Polonią 💪 Po obiecującym początku i kilku zmarnowanych sytuacjach, przydarzył się moment dekoncentracji i to rywal schodził z wynikiem 2:0 🥲 Po zmianie stron ponownie dobrze rozpoczęliśmy mając kilka okazji, lecz nasz brak skuteczności był dzisiaj zauważalny, a nasi rywale wykorzystywali błędy, które zamienili ponownie na bramki 🥹 Pomimo porażki 4:0, drużyna pozostawiła po sobie dobre wrażenie 👏