🟡⚫️ MŁODZIK: D1 2011 + D2 2012A + D2 2012B – raport ligowy

✅ 2011: KS Stadion Śląski Chorzów – AP Ruch Radzionków 2:0
W środowe przedpołudnie pojechaliśmy do Chorzowa, żeby zmierzyć się z drużyną KS Stadion Śląski Chorzów 👋 Mecz od początku stał na wysokim poziomie, z przyjemnością można były obserwować poczynania obu zespołów, walka o każdą piłkę na całym boisku 🥰 Jednak to my zadajemy pierwszy cios i już na początku spotkania obejmujemy jednobramkowe prowadzenie 💪 Kolejny akcent również należy do naszej drużyny, w końcówce pierwszej połowy strzelamy bramkę na 2:0 i tym wynikiem kończy się pierwsza odsłona spotkania 👍 Kolejne 40 min meczu, to kolejna duża dawka emocji, natomiast na tablicy wyników nic się nie zmienia – po intensywnym meczu, wygrywamy 2:0 🙌🙌 Do Radzionkowa wracamy z 3 punktami! 👉
❌ 2012A: Górnik Zabrze – UKS Ruch Radzionków 12:2
Tego dnia rywal był poza naszym zasięgiem 😌 Musimy szybko wrócić na właściwe tory i zrehabilitować się za ostatnie niepowodzenia 👎 Wszyscy musimy wspierać naszych młodych zawodników w najbliższych spotkaniach ✊