🟡⚫️ JUNIOR: A1 2005/2006 + B1 2007/2008 – raport ligowy

2005/2006:
❌ GKS Tychy S.A. – Akademia Piłkarska Ruch Radzionków 2:0
W środę nasza drużyna rozegrała kolejny mecz rundy rewanżowej sezonu 20023/2024. Naszym przeciwnikiem był zespół GKS Tychy 🙌 Pierwsza połowa w naszym wykonaniu słaba, po której przegrywamy 2:0. Druga połowa wykonaniu żółto-czarnych lepsza, w której nie pozwalamy przeciwnikowi na stworzenie sytuacji bramkowych, lecz sami ich też za dużo nie tworzymy 🟡⚫️ Druga połowa bezbramkowa. Wynik końcowy 2:0 dla tyszan ☹️
➗ Andaluzja Piekary Śląskie – Akademia Piłkarska Ruch II Radzionków 1:1
Pierwsza połowa w naszym wykonaniu słaba po której przegrywamy 1:0 🫣 Druga połowa wykonaniu żółto-czarnych dobra w której zdobywamy bramkę kontaktową 🔥 Do końca meczu dążymy do zmiany rezultatu, lecz szczęście było było po stronie przeciwnika. Wynik końcowy 1:1 🤷‍♂️
2007/2008:
❌ Akademia Piłkarska Ruch Radzionków – Stadion Śląski Chorzów 3:1
Szybko stracona pierwsza bramka oraz ogromna nieskuteczność zdecydowanie wpłynęły na kolejną porażkę 😩 Kolejne wyrównane spotkanie, które „Cidry” przegrały 🫣
✅ Akademia Piłkarska Ruch II Radzionków – Unia Kosztowy 3:2
Bardzo mocny początek spotkania w wykonaniu naszego zespołu i szybko objęte dwubramkowe prowadzenie 👌Po zmianie stron Ruch dołożył jedną bramkę, a ambitnie grający goście nie zdołali odrobić strat 🟡⚫️
➗ Akademia Piłkarska Ruch III Radzionków – LKS Orzeł Nakło Śląskie 2:2
Wyrównane spotkanie przez większość czasu, które zakończyło się podziałem punktów 👊 Na uwagę zasługuje fakt strzelenia bramki przez naszego bramkarza 🤩🔥