🟡⚫️ MŁODZIK: D1 2011 + D2 2012A + D2 2012B – raport ligowy

🟰 2011: Górnik Zabrze S.A. – UKS Ruch Radzionków 0:0
W sobotni poranek na kolejną przeprawę ligową udaliśmy się do Zabrza 😁 W 7 kolejce II LW Młodzika Starszego, zmierzyliśmy się z Górnik Zabrze 👋 Od początku spotkania mecz stał na wysokiej intensywności 👊 Stworzyliśmy sobie sytuacje do zdobycia bramki, niestety w tym meczu jesteśmy nieskuteczni 😌 Mecz kończy się 0:0 🫣
❌ 2012A: UKS Ruch Radzionków 1:4
Niestety zła passa młodzika młodszego trwa 😌 Możemy już otwarcie mówić o kryzysie 🥲 Przed nami rewanże i zespół musi zrobić wszystko aby utrzymać się na poziomie II ligi ✊
❌ 2012B: AP Ruch Radzionków – GKS Piast Gliwice 0:1
W niedzielne przedpołudnie do Radzionkowa na mecz III LW przyjechał Piast Gliwice 🙂 W całym spotkaniu kibice zgromadzeni na meczu zobaczyli tylko jednego gola 😁 Niestety był to gol gości, którzy wykorzystali rzut rożny 🥲 Nasi zawodnicy przez cały mecz bardzo ciężko pracowali pod swoją, jak i przeciwników bramką, niestety brakowało kropki nad i, która pomogła by w zdobyciu punktów 🥹 Wielkie brawa należą się obu drużyną za bardzo dobre widowisko i grę fair play 👏