🟡⚫️ ORLIK: E1 2013 + E2 2014 – raport ligowy

✅ 2013: Szombierki Bytom – UKS Ruch Radzionków II 5:1
Drużyna orlika starszego w tygodniu udała się do Bytomia, aby rozegrać drugie ligowe spotkanie z drużyną Szombierek 👋 Mecz przypadł na dzień po powrocie z 3 dniowego turnieju, także naszym zawodnikom brakowało trochę „świeżości” ale mimo to dali z siebie wszystko dość pewnie pokonując swojego rywala 🙌
✅ 2013: UKS Ruch Radzionków I – Juventus Academy Piekary Śląskie 7:5
W pierwszej lidze okręgowej podjęliśmy na naszym boisku wymagającego przeciwnika z Piekar 👋 Mecz stał na wysokim poziomie, były momenty dominacji jednej i drugiej drużyny, co przekładało się na sporą liczbę sytuacji bramkowych ⚽️ Obie drużyny nie wystrzegły się też błędów indywidualnych, ale ostatecznie zwyciężamy 💪
✅ 2013: UKS Ruch Radzionków II – KS Silesia Miechowice 20:1
W weekend druga liga okręgowa rozegrała kolejną serię gier 😁 Pełna kontrola meczu przez naszych zawodników, widowiskowa i odpowiedzialna gra zaowocowała dużą liczbą strzelonych bramek 👏