🟡⚫️ TRAMPKARZ: C1 2009 + C2 2010 – raport ligowy

❌ 2009: GKS Piast Gliwice – AP Ruch Radzionków
Niestety, mecz z GKS Piast Gliwice nie poszedł zgodnie z naszymi oczekiwaniami 😌 Pierwszą połowę przegrywamy 2:0, a w drugiej połowie tracimy jeszcze pięć bramek, mecz zakończył się pogromem 🥲 Tego dnia nic nam nie wychodziło 👎 Przed kolejnym meczem musimy wyciągnąć wnioski 🧐
✅ 2009 II: AP Ruch Radzionków – Piast Gliwice 4:1
Na boisku w Radzionkowie spotkały się dwa niepokonane dotychczas zespoły 🙃 Lepsza pierwsza połowa drużyny z Gliwic dała jednego gola i prowadzenie gościom 😌 W drugiej części meczu lepsi okazali się gospodarze z Radzionkowa strzelając 4 gole i odnosząc pewne zwycięstwo 👏
✅ 2010: AP Ruch Radzionków – Sparta Katowice 6 : 0
W 7 kolejce ligowej podejmowaliśmy drużynę Sparty Katowice 👋 Mimo przewagi w pierwszej połowie tylko raz udało się pokonać bramkarza rywali ⚽️ W drugiej części nasz zespół był zdecydowanie bardziej skuteczny co przełożyło się na kolejne pięć trafień i efektowną wygraną 🤜🤛