🟡⚫️ ŻAK: F1 2015 + F2 2016 – raport ligowy

😃 2015A: Liga Żaka
✅ Akademia Piłkarska Ruch Radzionków – Juventus Piekary Śląskie 22:0
✅ Akademia Piłkarska Ruch Radzionków – Gwarek Tarnowskie Góry 13:1
✅ Akademia Piłkarska Ruch Radzionków – Andaluzja Brzozowice-Kamień 3:0
Świetna gra naszych żaków na turnieju ligowym🤩🥳 Wiele bramek, świetnych sytuacji i zaangażowania oglądaliśmy w ten weekend, oby tak dalej!🤩
😃 2015B: Liga Żaka
✅ Płomień Sączów – Akademia Piłkarska Ruch Radzionków
✅ Górnik Bobrowniki – Akademia Piłkarska Ruch Radzionków
Połowa zawodników z naszej drużyny udała się do Sączowa na kolejną ligę żaka 😊 Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko grając całkiem nieźle w obronie oraz próbując kreować akcje ofensywne 💪
😃 2015B: Turniej Mała Panew Kuczów
Druga część naszej drużyny reprezentowała nas na turnieju w Kaletach organizowanym przez drużynę Małej Panew Kuczów 🥰 Zmierzyliśmy się z 4 drużynami w grupie prezentując dużą chęć do odważnej gry poprzez budowanie akcji od własnej bramki oraz wchodzenie w pojedynki 1×1 🙌 Po fazie grupowej rozegraliśmy jeszcze dwa mecze, z których to rywal okazał się dla nas za mocny, ale w drugim meczu doprowadziliśmy do remisu a o rozstrzygnięciu zadecydowały karne ⚽️ Dużo pozytywnych emocji dla naszych zawodników 👍 Rodzicom bardzo dziękujemy za wzorową postawę! 👊