Podsumowanie Kwietnia rocznika 2003

2003: Podsumowanie kwietnia 2019
Kwiecień dla naszego rocznika kojarzyć się będzie z zabrzańskimi potyczkami, podczas 2 z 4 spotkań byliśmy w Biskupicach i Zaborzu, przy kolejnym goszcząc MSPN Górnik na Knosały. Wszystkie wymienione spotkania ukazały nam jak duże wyzwanie stoi przed drużyną która rywalizuje w roczniku starszym, mimo dobrych momentów (w dwóch z tych spotkań Ruch otwierał wynik spotkania), za każdy błąd płaciliśmy najwyższą cenę a rywale chętnie szli za ciosem. Po każdej z tych lekcji zespół 3 lub 4 razy w tygodniu przygotowywał się praktycznie i teoretycznie do następnej próby. Meczem podsumowującym miniony miesiąc było spotkanie z Concordią gdzie dwa razy musieliśmy gonić wynik, dwa razy obejmowaliśmy prowadzenie by na koniec podzielić się punktami z rywalem. Kolejny miesiąc rozpoczynamy od wyjazdu do Gliwic gdzie czeka kolejne ogromne wyzwanie w postaci Piasta. Wyniki:
SKS Gwarek 1 : 8
MSPN Górnik 2 : 4