2011: Mecz kontrolny z GKS Katowice (II drużyna)

Wczesnym sobotnim rankiem 7 marca, zawodnicy „Ruchu” stawili się w hali w katowickim Ochojcu aby rozegrać mecz kontrolny z tamtejszym GKS-em Katowice
Mecz rozgrywany był w systemie 4+1 na hali. Gra została podzielona na 3 tercje po 20 minut każda.
Przeciwnicy postawili bardzo trudne warunki – grali wysokim pressingiem. Mecz mógł się podobać zgromadzonym na widowni rodzicom. Zawodnicy Ruchu rozegrali dobre spotkanie, potrafili wyjść spod pressingu, w grze wiać było więcej podań i szukania się zawodników na boisku. Brawo dla chłopaków za taką grę.

Wynik meczu (strzelcy i asystenci):
I część / GKS Katowice – Ruch Radzionków 1:3
Tymon Bryła: ⚽️
Philip Tobór: ⚽️, 1x asysta
Bartek Grela: ⚽️
Alan Strzelczyk: 1x asysta

II część / GKS Katowice – Ruch Radzionków 0:1
Maksymilina Roter: ⚽️
Alan Strzelczyk: 1x asysta

III część / GKS Katowice – Ruch Radzionków 1:2
Philip Tobór: ⚽️
Alan Strzelczyk: ⚽️