Podsumowanie obozu letniego

Grupa ponad 100 „żółto-czarnych” (wraz z trenerami) wyruszyła do Pokrzywnej-Jarnołtówka, aby jak najlepiej przygotować się do nadchodzącego sezonu ligowego. Również wspólnie spędzony czas, poznanie, integracja oraz zgranie zespołu ma duże znaczenie w rywalizacji sportowej. Mocno wierzę, że ten czas przyniesie wiele korzyści nam wszystkim. Wielkie podziękowania dla:
– Trenerów, za wielkie zaangażowanie, przekazaną zawodnikom wiedzę oraz opiekę nad zawodnikami 👍👊

– Zawodników, za ciężką pracę i mnóstwo wylanego potu, który pokazuje jak twardzi jesteście i jak kochacie piłkę nożną 👍💪

– Rodziców, za każde dobre słowo, zaufanie i powierzenie swoich dzieci pod naszą opiekę 👍🤝

Dodatkowo dziękuję trenerom i zawodnikom za mnóstwo uśmiechu podczas tego minionego tygodnia 😀 Niepowtarzalna, pozytywna atmosfera podstawą sukcesu 👍Dla Was wielkie 👏

Dziękuję 💛🖤🔥

H. S.