2008: UKS Ruch – GKS Katowice S.A. 2 : 3, UKS Ruch – KS Skra Częstochowa 0 : 2.

Zawodnicy rocznika 2008 okazali się gościnni dla swoich rywali, podczas rozgrywanego wczoraj „trójmeczu”. Początek tego piłkarskiego, upalnego dnia rozpoczął się dobrze dla Młodzików Ruchu, już na samym początku otwieramy wynik z GieKSą po dobrej zespołowej akcji. Niestety w miarę rozwoju spotkania zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie, to goście prezentowali nam swoje atuty i zdobyli 3 bramki, na które udało nam się odpowiedzieć tylko jednym trafieniem w samej końcówce spotkania. W drugim meczu mimo kilku dogodnych okazji strzeleckich nie zanotowaliśmy trafienia, natomiast błędy przytrafiały nam się co najmniej z taką regularnością jak podczas pierwszej gry, Skra wykorzystała dwa i takim rezultatem zakończyło się spotkanie. Rany po przegranej walce bolą z pewnością wszystkich, jednak biegniemy dalej, a blizny pomogą nam w kolejnych pojedynkach uniknąć ciosów.

UKS Ruch Radzionków 2:3 GKS Katowice S.A
bramki: Buchacz ⚽️ , Małota ⚽️

UKS Ruch Radzionków 0:2 KS SKRA Częstochowa
Skład: Górski, Niewiadomski, Zawada, Mazur, Buchacz, Więckowski, Małota, Paliga, Tobór, Domek, Ciężkowski, zaw. testowany; trener: Panońko