2006: Cenna wygrana na trudnym terenie w Zabrzu!

W trzecim spotkaniu ligowym rocznik 2006 odniósł trzecie zwycięstwo. Tym razem na wyjeździe pokonali zespół MKS Zaborze. Początek meczu był wyrównany, jednak z każdą kolejną minutę odważniej atakowały „Cidry” potwierdzając to bramką Glonka. Po zmianie stron drugą bramkę zdobywa Szolc. Drużyna od początku do końca zagrała konsekwentnie i z dużą determinacją czego następstwem były kolejne, niestety, niewykorzystane sytuacje sam na sam. Warte odnotowanie jest fenomenalnie obroniony rzut karny w ostatniej fazie meczu przez Maćka Kowalczyka!

MKS Zaborze 0:2 UKS Ruch Radzionków
(0:1)

Skład: Kowalczyk, Treter, Burda, Ciongwa, Czornik, Krysiak, Kotara, Glonek, Misiak, Bolacki, Szolc, Stańczyk Szymon, Ćwięczek, Caban, Ciesielski, Żerdziński, Segert, Klimek.Bramki: Glonek, Szolc; trener: Malok