2010: Porażka i pewna wygrana!

UKS 15 Dream Tarnowskie Góry 6:1 (5:1) UKS Ruch II Radzionków
Skład: Nowacki, Żmuda, Janiec, Pawlica, Wysypoł, Pączkowski, Niżewski, Lipp, Banaś, Wachowiak, Orligóra; trenerzy: Sobala, Malok
Bramki: Żmuda Słaba pierwsza połowa i poprawna druga – tak krótko można opisać te spotkanie. Łatwo straconych bramek, głównie po indywidualnych błędach w pierwszej połowie, nie udało się odrobić w drugiej części spotkania. Cieszy fakt, że mimo niekorzystnego wyniku drużyna ciągłe grała w piłkę nie uciekając do prostych środków.

UKS Ruch Radzionków 9:2 (4:1) MKS Concordia Knurów
Skład: Tomiczek, Sobański, Fischer, Pawlica, Wojtacha, Ziaja, Posmyk, Żmuda, Niżewski, Wysypoł, Mazur; trenerzy: Sobala, Malok
Bramki: Ziaja x2, Wojtacha x2, Posmyk x2, Fischer, Wysypoł, Niżewski
Drużyna od początku do końca kontrolowała przebieg spotkania. Zawodnicy wykorzystywali długość i szerokość boiska w ataku, co pomagało w tworzeniu kolejnych groźnych akcji. Martwią jednak łatwo stracone bramki i duża nieskuteczność podczas finalizacji gry.