2008: UKS Ruch Radzionków 1:0 UKS Akademia 2012 Jaworzno

Młodzicy „Ruchu” zwycięzcy po bardzo wyrównanym meczu z Akademią 2012. W pierwszej połowie spotkania zarówno gospodarze jak i goście stworzyli sobie kilka okazji do uderzenia na bramkę, jednak bez efektu w postaci gola. Najbliżej tego był UKS z Jaworzna po kwadransie gry, gdy po przebitce między obrońcami i braku pozycji spalonej napastnik gości znalazł się w sytuacji sam na sam. W drugiej połowie nasze ataki były bardziej konkretne a zdynamizowanie gry bocznymi sektorami owocowało dużym zagrożeniem w polu karnym przyjezdnych. „Ruch” dopiął swego 10 minut przed końcowym gwizdkiem efektownie pakując piłkę do siatki. Akademia 2012 rzuciła się do odrabiania strat, jednak dobra postawa w formacji obronnej pozwoliła dokończyć mecz z „0” po stronie strat i spora radość pojawiła się na stadionie z momentem ostatniego gwizdka.

UKS Ruch Radzionków 1:0 UKS Akademia 2012 Jaworzno
bramka: Paliga
Skład: Górski, Kościelny, Mazur, Zawada, Tobór, Machura, Gaida, Paliga, Małota, Buchacz, Goliński, Olszowski, Domek, Ciężkowski, Choczaj, Niewiadomski; trener: Panońko