2009: Wyjazdowy punkt

Młodzicy młodsi w sobotę 3 października wybrali się do Zabrza na mecz z tamtejszym Gwarkiem. Bardzo słabo rozpoczęliśmy spotkanie. Błędy, złe ustawienie oraz dekoncentracja tak można nazwać pierwszej 9 minut naszej gry. Przeciwnik stworzył sobie kilka dobrych okazji wykorzystując tylko jedną. Od straty bramki przebieg gry się zmienił. To my byliśmy w pierwszej połowie bardziej konkretni i do przerwy schodziliśmy tylko z remisem 1-1. Druga połowa zaczęła się lepiej, szybko strzelony gol na 2-1, zamiast nam pomóc w nabraniu większej pewności siebie tylko nas wycofał do obrony. Czego konsekwencją były sytuacje, które stwarzał sobie rywal. Gdyby nie świetna postawa naszego bramkarza to mogliśmy zakończyć to spotkanie z większą liczbą straconych goli, a tak wywozimy cenny punkt z Zabrza .

Gwarek Zabrze – UKS Ruch Radzionków 2-2 (1-1)

Bramki: Miłek ⚽️⚽️

Skład: Sapa – Przybyłek, Miłek, Golly, Telenga, Cieślik, Kubacki, Gołąbek, Olszowski, Chęciński, Gradek, Drożdż, Koniecko, ; trener: Hulak