2002/3: KS Ruch Radzionków – UKS Ruch Chorzów/AKS Niwka Sosnowiec 3 : 4/1 : 0

Piłkarska niedziela w wykonaniu Juniorów Starszych niewątpliwie miała swoją historię. Pierwsze spotkanie w ILW z „niebieskimi” rozpoczęliśmy świetnymi 45 minutami gdzie zdobyliśmy efektowne bramki i tylko błędy własne otworzyły gościom drogę w nasze pole karne. Założeniem przed drugą połową było pozbyć się deficytów w grze obronnej i kontynuować dobrą grę w ataku. Niestety scenariusz prysł po kwadransie i musieliśmy odrabiać wynik. Bardzo blisko tego byliśmy trafiając w poprzeczkę, jednak chwilę po tym graliśmy już w 10 po czerwonej kartce. Próbując ratować rezultat już jednego mniej zdobywamy bramkę, która w niejasnych okolicznościach została nieuznana. Mimo wielu prób nawet w doliczonym czasie gry, wynik nie uległ już zmianie.

Drugie spotkanie IILW po dobrej postawie całego zespołu zakończyło się skromnym lecz zasłużonym zwycięstwem 1:0. Z przebiegu gry goście zagrażali nam w większości tylko stałymi fragmentami, jednak dobra dyspozycja w bramce jak również nieskuteczność napastników pozwoliła nam zachować czyste konto.

KS Ruch Radzionków 3:4 UKS Ruch Chorzów
bramki: Żydek, Turczyn, Zalewski
Skład: Mitas, Kalemba(60′ Łukasiak), Paździor(75′ Podleszka), Czudaj, Radzikowski(82′ Wawrzinossek), Deptała, Turczyn, Zalewski, Mazur(86′ Kotalczyk), Dudziński, Żydek(60′ Kudlek); trenerzy: Majsner, Panońko

KS Ruch II Radzionków 1:0 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
bramka: Jabłoński
Skład: Gruner, Szymański(46′ Potocki), Kwietniowski(80′ Barbarczuk), Podleszka, Matyjaszczyk, Kudlek, Czaja(46′ Golik), Wawrzinossek, Wesołowski(46′ Jabłoński), Niewiedzioł, Kotalczyk(75′ Bednarczyk); trenerzy: Majsner, Panońko