2008: BKS Sparta Katowice 4:2 UKS Ruch Radzionków

Drużyna Młodzika minionej niedzieli musiała uznać wyższość Sparty w Katowicach. Mecz rozgrywany 3x30min miał swoje wzloty i upadki w wykonaniu zawodników Ruchu. Do wzlotów należy na pewno 1 tercja gry w której goście swobodnie operowali piłką i stwarzali okazje do zdobycia bramki, czego owocem było pierwsze trafienie, gospodarze mimo zdecydowanie mniejszej inicjatywy również zdobyli bramkę i pierwsza przerwa przebiegała w atmosferze sporego niedosytu. W drugiej tercji gra się wyrównała a gospodarze byli o jedną bramkę lepsi co po 60 minutach dawało rezultat 3:2. W ostatniej części gry mecz był bardzo otwarty i zarówno jedna jak i druga strona może powiedzieć że nie wykorzystała doskonałych okazji na strzelenie bramki, jednak mimo dużego zmęczenia to Sparta znalazła drogę do siatki i ustaliła wynik spotkania.

BKS Sparta Katowice 4:2 UKS Ruch Radzionków

bramki: Nowowiejski, Kadłubek
Skład: Kościelny, Sapa, Olszowski, Niewiadomski, Choczaj, Domek, Stawicki, Goliński, Kadłubek, Gaida, Machura, Nowowiejski; trenerzy: Panońko, Dyrda