2010: Dwumecz z AP Team Gliwice

UKS Ruch I Radzionków 0:14 AP Team I Gliwice
UKS Ruch II Radzionków 4:7 AP Team II Gliwice

W meczu pierwszych zespołów brak trzech podstawowych zawodników nie może tłumaczyć bardzo słabej postawy „Cidrów”. Pozostali zawodnicy dostali szansę na pokazanie się z dobrej strony i potwierdzenie, że sami mogą decydować o obliczu zespołu. Niestety od początku gramy bojaźliwie i popełniamy sporo prostych błędów. Rywalom należy oddać, że byli szybsi, silniejsi i mieli większą ochotę do gry. Mecz z bardzo silnym rywalem pokazał nam jak wiele jeszcze pracy nas czeka. Mecz drugich drużyn był zdecydowanie bardziej zacięty. Zespół z Radzionkowa miał sporo swoich okazji, ale to rywale byli skuteczniejsi pod naszą bramką. W spotkaniu można było zobaczyć dużo akcji z obu stron. Po wymianie ciosów więcej goli strzelili zawodnicy z Gliwic. Przy lepszej skuteczności zespół z Radzionkowa mógł pokusić się o remis lub nawet wygraną.

UKS Ruch I: Tomiczek, Pawlica, Janiec, Fischer, Kurzok, Wojtacha, Posmyk, Tobór P., zawodnik testowany; trenerzy: Sobala, Malok
UKS Ruch II: Nowacki, Orligóra, Lipp, Banaś, Pączkowski, Szastok, Wachowiak, Susa, Żmuda, Niżewski, Wysypoł, zawodnik testowany; trenerzy: Sobala, Malok