2011: Wygrana w Mistrzostwach Piekar Śląskich

W dniu 14.02.2021 w hali MOSiR w Szarleju odbyły się Halowe Mistrzostwa Piekar Śląskich rocznika 2011 i młodszych. Uczestniczyło w nich 5 zespołów, na czele z „Cidrami”. Młodzi zawodnicy z Radzionkowa rozegrali 4 spotkania. W pierwszym meczu z JSS Silesia Piekary Śląskie padł remis 1:1 (bramka Grela). Dużą przewagę na boisku nie udało się przekuć na większą ilość bramek, a co za tym idzie na zwycięstwo. W drugim spotkaniu podrażnione „Cidry” były już skuteczniejsze i po bramkach Szołtysika, Greli i Trefona wygraliśmy 3:0 z Olimpią Piekary. Trzeci mecz był chyba najważniejszym spotkaniem turnieju. Rywalizacja z AP Champions Piekary Śląskie było bardzo wyrównane i dopiero w końcówce bramkę na wagę zwycięstwa w meczu jak i całym Turnieju strzelił Kiszel. W ostatnim pojedynku „żółto-czarni” wysoko 4:0 pokonali „Gwarka” Tarnowskie Góry i mogli się ze zdobycia Mistrzostwa Piekar Śląskich w rozgrywkach na hali.