2002/3: Zagłębie S.A. Sosnowiec 1:1 KS Ruch Radzionków

Zawodnicy Juniora starszego A1 zremisowali wyjazdowy mecz kontrolny z „Zagłębiem” w Sosnowcu. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, bez dobrych okazji bramkowych dla obu stron. Niestety w końcówce pierwszej części gry popełniamy błąd i prowokujemy rzut karny, zamieniony na bramkę gospodarzy. W drugiej połowie większe przestrzenie na boisku sprawiły że obie strony były dużo bliżej bramki, jednak skuteczniejszy był Ruch i spotkanie zakończyło się remisem. Choć za sparingi punktów nie rozdają to mały punkcik z wyjazdu do ligowego rywala zostaje w nawiasie.

Zagłębie S.A. Sosnowiec 1:1 KS Ruch Radzionków
Bramka: Niewiedzioł
Skład: Barbarczuk, Czudaj, Matyjaszczyk, Mazur, Mitas, Niewiedzioł, Podleszka, Rybak, Szlenk, Wrodarczyk, Zalewski, Żydek, Kotalczyk, Kudlek, Deptała, Paździor, Radzikowski, Sapiński; trenerzy: Majsner, Panońko