2008: UKS Orzeł Moszczenica 1:0 UKS Ruch Radzionków

W mieszanych nastrojach wracają z Jastrzębia zawodnicy rocznika 2008. Po dobrym spotkaniu w którym inicjatywa w większości była po stronie Ruchu, o jedną bramkę lepsi okazali się gospodarze. Niestety mimo przewagi w posiadaniu piłki nie potrafiliśmy tego dnia znaleźć recepty na dobrze zorganizowanych w obronie rywali, choć okazji do zdobycia bramki nie brakowało, to zawiodła skuteczność lub świetnie interweniował bramkarz rywali któremu również słupki przychodziły z pomocą. Orzeł który największe zagrożenie stwarzał po stałych fragmentach gry, w końcówce spotkania skutecznie wykorzystał nasz błąd podczas otwarcia gry. Rywalom gratulujemy wygranej i jutro wracamy do dalszej pracy.

UKS Orzeł Moszczenica 1:0 UKS Ruch Radzionków

Skład: Kościelny, Górski, Niewiadomski, Mazur, Tobór, Zawada, Karmelita, Gaida, Buchacz, Małota, Młyńczak, Choczaj, Ciężkowski, Paliga, Machura, Więckowski, Kadłubek, Nowowiejski, Domek; trenerzy: Panońko, Sosinka