2009: Sparowanie i testowanie

W niedzielny poranek młodzicy młodsi rozegrali kolejny mecz kontrolny w 2021 roku. Od początku spotkania naszym zawodnikom udało się narzucić swój styl gry, szybko przewagę udało się udokumentować bramkami, które pozwoliły nabrać większej pewności siebie. W drugiej części spotkania obraz gry wyglądał podobnie jak w pierwszej części, lecz goście zaczęli częściej i skuteczniej kontratakować, czego skutkiem były dwie bramki które strzelił nam rywal. Pomimo, że drużynie przeciwnej udało się złapać kontakt tymi golami, młodzi zawodnicy „Cidrów” udokumentowali dobrą grę jeszcze dwoma trafieniami w ostatniej części meczu i ostatecznie udało się odnieść kolejne zwycięstwo przed zmaganiami ligowymi. W drużynie Ruchu wystąpiło pięciu nowych zawodników, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony, a dwóch z nich zdobyło premierowe gole dla UKS RR.

UKS Ruch Radzionków – AS Wojkowice 5:2 (2:0,1:2,2:0)

Bramki: Miłek, Telenga x2, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2

Skład: Sapa, Koniecko, Plewnia, Golly, Przybyłek, Miłek, Olszowski, Gołąbek, Cieślik, Telenga, Drożdż, Badura, zawodnik testowany 1, zawodnik testowany 2, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4, zawodnik testowany 5; trener: Hulak