2014: Sparing z UKS Fun&Futbol

W miniony weekend nasze dwie drużyny skrzatów zagrały sparing z drużyną UKS Fun&Futbol. Najpierw swoje umiejętności pokazali zawodnicy z rocznika 2014/2015. Mieli okazję strzelić dużo bramek, a co najważniejsze pokazać to co w ostatnim czasie ćwiczyli na treningach. Mecze toczyły się w formie 3×3. Zaraz po swoich kolegach przyszła pora na kolejną grupę naszych najmłodszych podopiecznych. W tym przypadku chłopcy grali 4×4 (3+1). Mogli pokazać swoje umiejętności w polu jak i na bramce. Grali bez żadnych kompleksów, często wchodząc w pojedynki 1×1 jak i 1×2 i świetnie sobie radzili w tych sytuacjach. Dobra gra przełożyła się na dużą ilość zdobytych bramek. Szybki odbiór i doskok do przeciwników zaprocentował małą liczbą straconych goli. Dziękujemy drużynie przeciwnej za dobrą grę.