2002/3: MKS Zaborze 0:2 KS Ruch Radzionków

Drużyna Juniora Starszego wzięła głęboki wdech i sięgnęła po 3 pkt w Zabrzu. Mecz toczony w trudnych warunkach atmosferycznych od początku był bardzo bezpośredni. Szybciej do warunków dostosowali się gospodarze, ataki bocznymi sektorami często kończyły się rzutem rożnym. Dobra postawa w bramce na początku napędziła Ruch do ataku, czego efektem były dwa piękne gole strzelone przed przerwą. W drugiej połowie gospodarze nieco spuścili z tonu, goście szukali okazji do zamknięcia spotkania jednocześnie uważając by nie stracić bramki kontaktowej. Do końcowego gwizdka wynik nie uległ jednak zmianie, Ruch odniósł zasłużone zwycięstwo i zanotował pierwszy komplet tej wiosny.

MKS Zaborze 0:2 KS Ruch Radzionków

Bramki: Zalewski , Dudziński

Skład: Mitas, Matyjaszczyk(55’ Ostałowski), Szlenk, Kwietniowski, Rybak, Wawrzinossek(60’ Mazur), Czudaj(80’ Golik), Łukasiak, Niewiedzioł(46’ Kotalczyk, 65’ Deptała), Zalewski, Dudziński
Trenerzy: Jankowski, Majsner