2010: Zmienne szczęście Orlików!

Pierwszy domowy mecz w ramach III Ligi Wojewódzkiej i bardzo okazałe zwycięstwo! „Cidry” od początku do końca kontrolowały przebieg spotkania tworząc wiele bramkowych sytuacji. Przez większość meczu tempo gry mogło się podobać co zaowocowało dużą ilością zdobytych bramek zarówno po indywidualnych jak i zespołowych akcjach.

UKS Ruch Radzionków – Concordia Knurów 24:2 (10:0)

Skład: Kurzok, Wojtacha, Sobański, Fischer, Posmyk, Mucha, Tobór, Pawlica, Mazur, Janiec; trenerzy: Sobala, Malok

Bramki: Wojtacha x2, Mazur x5, Sobański x5, Posmyk x7, Tobór x4, Pawlica.

W pierwszej kolejce IV Ligi Podokręgu Bytom nasza drużyna odniosła zasłużoną porażkę z gospodarzami. Po bardzo słabej pierwszej połowie i przeciętnej drugiej części spotkania „żołto-czarni” musieli uznać wyższość Olimpii. Proste błędy indywidualne, brak decyzyjności i nieskuteczność w ataku wpłynęły na ostateczny rezultat spotkania.

2010: APN Olimpia Piekary Śląskie – UKS Ruch Radzionków 4:2 (3:1)

Skład: Tomiczek, Żmuda, Lipp, Wysypoł, Susa, Orligóra, Niżewski, Banaś, Szastok; trenerzy: Sobala, Malok

Bramki: Susa x2