KAPITALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU W WYKONANIU MŁODZICZEK!!!

W pierwszym sezonie siatkarskim 13 miejsce na 54 zespoły na Śląsku!!! W sobotę Nasze dziewczyny grały dwa ostatnia spotkanie ligowe w kategorii młodziczek. Pierwszy mecz graliśmy z dobrze Nam znanym UKS „Tytan” Ostrowy. Po rewelacyjnym spotkaniu stojącym na bardzo wysokim poziomie siatkarskim wygrywamy 2:0 (w pierwszym secie przegrywaliśmy 1:9 i po niesamowitym charakterze potrafiliśmy wyjść w tej partii zwycięsko 25:23!!!). Drugie spotkanie zagraliśmy z JKS SMS II Jastrzębie. Napędzeni pierwszym zwycięstwem pokazujemy swoją siłę i wygrywamy również 2:0.

SMS Radzionków 2:0 UKS Tytan Ostrowy (25:23, 25:21)

SMS Radzionków 2:0 JKS SMS II Jastrzębie (25:22, 25:15)

Był to Nasz pierwszy sezon w rozgrywkach młodzieżowych siatkarek. Po niesamowitej pracy na treningach, zaangażowaniu, wierze w sukces drużyny osiągamy rewelacyjny wynik wyprzedzając w tabeli dużo bardziej utytułowane drużyny, mające za sobą wieloletnie doświadczenia na parkietach ligowych. Jesteśmy dumni z Naszych dziewczyn, ogromne brawa!!!

Skład: Aleksandra Niżewska, Aleksandra Winszczyk, Julia Adamczyk, Julia Kwiecińska, Julia Mech, Kinga Torbuś, Magda Pawlik, Magda Wielbińska, Marlena Kuźniak, Marta Mikolasek, Wiktoria Bloch, Wiktoria Soremska, Zuzanna Winszczyk; Trener: Patryk Kogut