2008: ROW – Ruch 2 : 3, Górnik – Ruch 0 : 1

Komplet punktów z dwóch ostatnich wyjazdów przywieźli zawodnicy rocznika 2008! W Rybniku mierzyliśmy się z jednym z faworytów I LW. ROW rozpoczął ten mecz jak pewny siebie zespół i zadomowił się na naszej połowie, czego efektem było szybkie otwarcie wyniku. Zawodnikom z Radzionkowa potrzebny był kwadrans aby powstać z kolan, jednak gdy już to zrobili to w 60 sekund dwukrotnie piłka lądowała w bramce gospodarzy. Na przerwę schodził już inny Ruch niż ten który rozpoczynał spotkanie. W drugiej części gry już pierwszy skok pressingowy okazał się kluczowy i to gospodarze byli na deskach po 3 bramce. W końcówce spotkania ROW zdobył jeszcze bramkę kontaktową, jednak nie był już w stanie odebrać zwycięstwa gościom.
W Zabrzu planem Ruchu było rozpocząć mecz jak drugie połowy w ostatnich spotkaniach. Scenariusz mógł się powieźć bowiem już na początku, to goście powinni objąć prowadzenie. Mecz z upływem minut się jednak wyrównał a przed przerwą to gospodarze mogli nas upomnieć za brak koncentracji. Podczas drugiej połowy obie drużyny szukały swoich szans, jednak bez konkretów. Decydująca okazała się 55 minuta kiedy to Ruch zdobył zwycięską bramkę. Po chwili radości czeka nas kolejne wyzwanie w postaci Zagłębia Sosnowiec już w sobotę rano.

RKP SP ROW w Rybniku – UKS Ruch Radzionków 2 : 3
bramki: Małota x2, Buchacz

Górnik Zabrze S.A. – UKS Ruch Radzionków 0 : 1
bramka: Małota