2010: UKS Ruch Radzionków – Polonia Bytom 8 : 1 (3 : 0)

W pierwszym tego dnia meczu rocznika 2010, zawodnicy występujący w III lidze wojewódzkiej zmierzyli się z Polonią Bytom. Mecz jak przystało na derby był pełen emocji. Obie grupy kibiców dopingiem zagrzewały swoje drużyny do walki. Początek meczu był wyrównany ale skuteczniejsi okazali się gospodarze, którzy mimo wielu okazji prowadzili do przerwy tylko 3 : 0. Po zmianie stron zespół z Bytomia postawił poprzeczkę wysoko strzelając gola oraz próbując naciskać na drużynę Ruchu kolejnymi akcjami. Szybko strzelając czwartego gola rozstrzygamy mecz i w kolejnych skutecznych akcjach podwyższamy wynik na 8 : 1.

Skład: Mucha, Sobański, Fischer, Ziaja, Tobór, Mazur, Wojtacha, Pawlica, Posmyk, Janiec, Wysypoł.