2008: Ruch 0:0 ROW, Ruch 4:0 Raków

Ostatnie 4 dni były bardzo aktywne w wykonaniu rocznika 2008. W czwartek wieczorem, po dobrym wyrównanym meczu podzieliliśmy się punktami z ROWem Rybnik, który remis przyjął jak zwycięstwo a Ruch po ostatnim gwizdku już myślał o dzisiejszym spotkaniu z Rakowem. Pierwsze minuty były strategiczne z obu stron, Ruch oddawał jednak więcej strzałów na bramkę i z każdą chwilą czuł się co raz pewniej. Przed przerwą zdobywamy dwie bramki po stałych fragmentach gry – rzucie rożnym i karnym. Po przerwie gości naładowanych chęcią odrabiania strat, ostudziła szybko zdobyta bramka na 3:0 a ozdobą spotkania było trafienie na 4:0, podsumowujące bardzo dobry mecz w wykonaniu Ruchu.UKS Ruch Radzionków 0:0 RKP SP ROW w Rybniku UKS Ruch Radzionków 4:0 RKS Raków Częstochowa S.A. bramki: Małota x2, Karmelita, BuchaczSkład: Górski, Więckowski, Olszowski, Mazur, Zawada, Gaida, Karmelita, Machura, Paliga, Buchacz, Małota, Nowowiejski, Niewiadomski, Kościelny, Młyńczak, Kadłubek, Goliński