OBÓZ SPORTOWY

Informujemy, że wyjazd odbędzie się w dniu 24 lipca 2021 roku (sobota). Zbiórka 10.15 przy Aqua Parku w Tarnowskich Górach. Podczas zbiórki każdemu rodzicowi zostaną przekazane informacje szczegółowe dotyczące pobytu dziecka wraz z numerami telefonów do opiekunów. Ubiór na wyjazd:
– żółta koszulka polo, ewentualnie żółta bawełniana (UKS żółta meczowa),
– czarne spodenki.

LISTA RZECZY DO ZABRANIA NA LETNI OBÓZ PIŁKARSKI:
– dresy sportowe
– do treningów (UKS + SMS – uczniowie),
– bielizna, skarpety,
– 2 maseczki,
– zestawy do treningu
– koszulka, spodenki, getry:
– koszulki klubowe lub szkolne: żółta, czarna, zielona,
– koszulka bawełniana biała (prywatna),
– spodenki klubowe: czarne,
– getry klubowe: żółte, czarne, zielone, dodatkowo getry czarne z herbem UKS,
– kurtka ortalionowa klubowa/szkolna (czarna),
– Strój meczowy (UKS + SMS) – wszystkie komplety, które posiada zawodnik,
– Piłka (zabierają trenerzy),
– Koszulka polo (wyjściowa SMS),
– Koszulka szkolna żółta (SMS),
– Spodenki ½ (wyjściowe SMS),
– Ochraniacze (obowiązkowo),
– Obuwie do treningu na trawie naturalnej oraz sztucznej,
– Klapki, czepek, kąpielówki, okulary do pływania (do wyjścia na kąpielisko),
– Ubranie wyjściowe (np. do kościoła),
– Nakrycie głowy – czapka z daszkiem (wskazana czapka UKS/SMS),
– Piżama,
– Minimum 2 ręczniki,
– Pasta do zębów, szczoteczka do zębów, krem do twarzy,
– Mydło lub żel do mycia, szampon do włosów,
– Proszek (do prania własnego sprzętu),
– Bidon (najlepiej swój – opisany).

ZNAKOWANIE SPRZĘTU: W CELU IDENTYFIKACJI SPRZĘT SPORTOWY ZAWODNIKA POWINIEN BYĆ PODPISANY TYLKO W WYZNACZONYM DO TEGO MIEJSCU LUB NA METCE. Nowi zawodnicy proszeni są o zgłoszenie się przed obozowe o odbiór części wyprawki szkolnej.
TELEFONY KOMÓRKOWE: ZACHĘCAMY DO NIEZABIERANIA TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH PRZEZ ZAWODNIKÓW NA OBÓZ. Wszelkie urządzenia elektroniczne (mp3, tablety, PSP, komórki itp.) zawodnik zabiera na własną odpowiedzialność, organizatorzy obozu nie ponoszą odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia, kradzieże lub zagubienia. Jeżeli chodzi o komórki zachęcamy do pozostawienia ich w domu i kontaktu z dziećmi przez trenerów! W przypadku zabrania sprzętu elektronicznego możliwość korzystania z nich (również telefonów komórkowych) będzie możliwa tylko w wyznaczonych godzinach. Wszyscy zawodnicy przebywający na obozie mają zapewnione noclegi, wyżywienie, napoje oraz ubezpieczenie. KIESZONKOWE: Każdy z zawodników może posiadać swoje kieszonkowe, które można przekazać trenerowi w podpisanej kopercie (imię i nazwisko, suma – najlepiej banknoty w nominałach 10-20 zł.). Zachęcamy do tego, aby kwota kieszonkowego była symboliczna (nie ma konieczności zabierania pieniędzy).
ZAŻYWANIE LEKÓW: Zgodnie z informacją w karcie kwalifikacyjnej lekarstwa stale zażywane przez uczestnika obozu podawane będą po podpisaniu przez rodziców zgody na ich podawanie oraz po przekazaniu na kartce dokładnej instrukcji i sposobu zażywania.