2013 – II runda turniejów ligowych

Po tygodniowej przerwie wróciły rozgrywki ligowe żaka starszego. Nasz zespół wybrał się do Bytomia na turniej by rywalizować z: „Szombierkami” Bytom, „Gwarkiem” Tarnowskie Góry oraz „Olimpią” II Piekary Śląskie. Młodzi zawodnicy „Ruchu” niestety rozegrali tylko dwa spotkania, gdyż drużyna „Olimpii” nie pojawiła się na turnieju. W pierwszym meczu „Cidry” pewnie pokonały drużynę „Gwarka” 3-0, natomiast w drugim spotkaniu udał się wygrać z gospodarzami 5-2, pomimo faktu, że wynik spotkania otwarły „Szombierki”. Każdy z zawodników pokazał się z bardzo dobrej strony, czerpiąc radość ze swojej gry oraz gry drużyny. Pomimo kilku błędów, wszyscy zawodnicy byli jednością i szybko naprawiali zarówno swoje błędy jak i błędy kolegów.

UKS Ruch Radzionków 3:0 Gwarek Tarnowskie Góry
UKS Ruch Radzionków 5:2 Szombierki Bytom