2007: SWSM „Promotor” Zabrze 1-6 UKS „Ruch” Radzionków (III LW)

Wczesnym porankiem 24 października podopieczni Trenera Mateusza Flegla udali się do Zabrza na mecz z „Promotorem” .Cel mógł być tylko jeden – wywalczyć 3 punkty, ale wiadomo, że drużyny przeciwne na spotkania z liderem motywują się podwójnie. Dlatego „żółto-czarni” byli bardzo skoncentrowani na swoich zadaniach i szybko objęli prowadzenie. To chyba jednak rozprężyło chłopców i do przerwy na tablicy wyników widniało skromne 2:1. Po przerwie lider wrócił na właściwe tory i po 80 minutach gry wynik brzmiał 6:1 dla „Cidrów”. Cieszy wynik i gra w drugiej połowie, natomiast zawodnicy muszą zrozumieć, że meczu nigdy nie wygrywa się w szatni, a swoją wyższość trzeba udowadniać na boisku. Dziękujemy Promotorowi za gościnę i życzymy powodzenia w kolejnych meczach.