2007: J-Academy 1-2 UKS Ruch Radzionków (III LW)

W 11 kolejce III Ligi Wojewódzkiej „Cidry” wybrały się do pobliskich Piekar Śląskich na potyczkę z J-Academy. Mecz na stadionie MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 do złudzenia przypominał pierwsze starcie w Radzionkowie: „Ruch” dominował, zdecydowanie dłużej utrzymywał się przy piłce, rzadko schodził z połowy rywali i bardzo często zagrażał bramce gospodarzy. Identycznie jak przy Knosały 113 „żółto-czarni” zaraz na początku meczu objęli prowadzenie, po strzale tego samego zawodnika. Po tym golu niestety znowu odezwały się problemy ze skutecznością. Rywale tak jak we wrześniu grali długim podaniem od bramkarza lub z drugiej linii. Niestety pod koniec pierwszej połowy jedno z takich podań trafiło do ich napastnika, a ten ustalił wynik do przerwy. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił, a „Ruch” konsekwentnie dążył do potwierdzenia swojej dominacji drugim golem. Udało się to w 50 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową środkowego pomocnika. Wynik 2:1 nie zadowalał nikogo w „żółto-czarnej” ekipie, a chłopcy wykazywali wielką ochotę na kolejne gole. Mimo wielu sytuacji do podwyższenia prowadzenia rezultat się nie zmienił. Po 80 minutach gry „Cidry” w pełni zasłużenie zgarnęły 3 punkty, rewanżując się również za wypadek przy pracy 13 września w Radzionkowie. Dziękujemy rywalom za rywalizację fair play i życzymy powodzenia w kolejnych meczach. SMS?? OH YEESSS!!!