2005/05: KS „Ruch” II Radzionków 1-1 MKS „Concordia” Knurów (III LW)

W środę 17 listopada na własnym obiekcie rozegraliśmy ostatni mecz rundy jesiennej. Naszym przeciwnikiem był zespół „Concordii” Knurów. Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany. Zespól gości był bardzo aktywny i zdecydowany w swoich działaniach, co powodowało z naszej strony liczne straty piłki i dużą nerwowość naszych zawodników. Ciężko nam było skonstruować akcję wielopodaniową. Kiedy jednak już się nam to udało, stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką przeciwnika. Goście w tym meczu byli nastawieni na odbiór piłki w strefie średniej oraz długie podanie na wolne pole. Jedna z takich akcji im się powiodła i dzięki temu schodzili na przerwę prowadząc 1:0 Po zmianie stron nasz zespół zaczął grać szybciej, a co najważniejsze bardziej dokładnie. To spowodowało, że nasze akcje były składniejsze i coraz częściej zagrażaliśmy bramce gości. W 70 minucie doprowadzamy do remisu po kapitalnym strzale z 30 metrów. Od tego momentu zaczęliśmy dominować na boisku, stwarzaliśmy sobie sytuacje do podwyższenia wyniku, lecz nasza finalizacja troszkę szwankowała. Dlatego ostatni mecz o punkty w tym roku zakończył się remisem 1:1.