Obóz sportowy juniorów

W dniach 24-30 lipca, drużyny juniorów A1 i B1 przebywały na obozie w Busku Zdrój. Kolejny raz na bardzo wysokim poziomie stała organizacja wyjazdu, zawodnicy zakwaterowani byli w 4 gwiazdkowym hotelu Bristol, posiłki spożywali w restauracji Cynamonowa, a z 3 boisk oraz siłowni korzystali na pobliskim kompleksie stadionu miejskiego. Łącznie odbyło się 10 jednostek treningowych oraz dwie gry kontrolne. Zespół juniora starszego A1 w trakcie obozu rywalizował z IV ligową drużyną Nidy Pinczów (przegrana 4:5), a junior młodszy B1 z juniorem starszym A1 Nidy Pinczów (przegrana 2:3). Po ciężkich treningach zawodnicy trzykrotnie korzystali z spa w Hotelu Bristol gdzie mieli do dyspozycji nowoczesne sauny, jacuzzi oraz basen. Na miejscu zawodnicy spacerowali również po okolicznym parku oraz ścieżkach spacerowych. Cały obóz został zamknięty sparingiem juniora starszego A1 z Górnikiem 09 Mysłowice występującym w lidze okręgowej.