III Liga Wojewódzka Młodzików

2006: Remisem 2:2 zakończyło się pierwsze wyjazdowe spotkanie młodzików w III Lidze Wojewódzkiej. Obydwa zespoły zostawiły dzisiaj sporo zdrowia i potu na boisku. Mecz toczył się w szybkim tempie i mógł się podobać.

Prowadzenie w 25 minucie objęli gospodarze, po strzale z dystansu Miłosza Nowaka. Do wyrównania doprowadził tuż przed przerwą Maciek Treter. Śmiało można uznać tą bramkę za ozdobę spotkania! Po przerwie radzionkowianie wyżej atakowali rywala i szukali swoich szans bramkowych. Jedną z nich wykorzystał w 44 minucie Treter po świetnym rozegraniu z Dawidem Kotarą, który wykonał w tej akcji świetną robotę. Zabrzanie wyrównali w 47 minucie, na raty po rzucie rożnym. Obydwu zespołów nie zadowalał jednak remis, obydwie drużyny walczyły do końca o pełną pulę i miały swoje sytuacje aby rozstrzygnąć losy meczu. Wynik nie uległ jednak zmianie. Dziękujemy rywalom za dobry mecz oraz życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.

MKS Zaborze Zabrze 2:2 UKS „Ruch” Radzionków
(1:1)
Bramki: Nowak 25′, Poczekajczyk 47′ – Treter 30+1′, 44′
Asysty: Mzyk 30+1′, Kotara 44′
Skład: Kowalczyk – Czornik, Burda, Napieraj (C), Ciongwa, Kotara, Szolc, Mzyk, Treter oraz Szydło (GK), Mazurkiewicz, Burczyk, Cieniawski, Anczok, Segert