Maraton rocznika 2007

2007: Nasza drużyna w ciągu 4 dni rozegrała dwa spotkania ligowe. Kolejno TS Szombierki Bytom (dom) oraz „Gwarek” TG (wyjazd).
Pierwsze spotkanie zaczęliśmy bardzo dobrze, lecz nasza skuteczność nie pozwalała nam strzelić bramki, natomiast nasz rywal umiejętnie wykorzystał naszą niekonsekwencję i wyszedł na prowadzenie. Gol ten nie załamał młodych zawodników „Cidrów” i już po chwili udało się nam doprowadzić do remisu a chwilę później wyjść na prowadzenie 2-1 tuż przed przerwą. Po przerwie obraz gry nie zmienił się kibicem oglądali dobre spotkanie i pomimo wielu sytuacji nikomu nie udawało się strzelić gola i wynik był ciągle otwarty. Pod koniec spotkania wykorzystaliśmy jeden z kontrataków i ostatecznie udaje nam się wygrać 3-1.

UKS „Ruch” Radzionków 3:1 TS Szombierki Bytom
Bramki: Buchacz x2, Tobór (k)

Drugie spotkanie zaczęliśmy trochę gorzej, czego konsekwencją był szybko stracony gol. Po tej bramce nasi zawodnicy zaczęli przeważać i sytuacja ta miała miejsce przez cały mecz, lecz niestety nie udało nam się strzelić bramki. Pomimo tego cieszyć może fakt, że w obu tych spotkaniach to my byliśmy lepszym zespołem, który „nie boi” się grać od tyłu, a po tej porażce możemy odejść z głową w górze.

W spotkaniach wystąpili:
Stańczyk Szymon – Zawada, Zejer, Tobór, Ozimek, Riger, Mueller, Caban, Gaida, Buchacz, Więckowski, Korbel, Wikarek, Wiatrek, Brzezina, Stańczyk Jakub

TS „Gwarek” Tarnowskie Góry 1:0 UKS „Ruch” Radzionków