Wygrana po długiej przerwie

2005 II: Po prawie półrocznej przerwie i wygranym meczu przez walkower w pierwszej kolejce, drużyna rocznika 2005 II rozegrała mecz ligowy z zespołem „Nadziei” Bytom. Młodzi zawodnicy „Cidrów” rozpoczęli od mocnego uderzenia, bo już po pierwszej akcji udało się im wyjść na prowadzenie, lecz pomimo dobrej gry nie udało się jej udokumentować kolejnymi trafieniami. Po chwili zamiast prowadzić wyżej, rywale wykorzystują nasze dwa błędy i z 1-0 wynik zmienia się na 1-2. Lecz nasza drużyna nie załamuje się i dalej konsekwentnie gra „swoje” i dzięki temu udaje się nam strzelić do przerwy jeszcze 3 bramki nie tracąc żadnej.
Po przerwie obraz gry nie zmienił się, nasza drużyna pewnie grała piłką, budując swoje ataki i ostatecznie wynik zakończył się pewnym zwycięstwem 8-2 (4-2). Łupem strzeleckim podzielili się: Katryniok x3, Patoń x3, Kasperczyk oraz Imiolczyk. Warto również dodać, udany debiut ma za sobą Dawid Kotara r.2006 , który zaliczył dwie asysty przy bramkach starszych kolegów.

Skład: Rybak, Wlazły – Kowolik, Imiolczyk, Dąbrowski, Giertyczka, Kotara, Piwoński, Kasperczyk, Patoń, Romanowski, Katryniok oraz Paruzel; trener: Dawid Hulak