2008: UKS Ruch Radzionk贸w – GKS Tychy 7 : 2

2008: UKS Ruch Radzionk贸w – GKS Tychy 7 : 2

Dru偶yna M艂odzika m艂odszego zako艅czy艂a sezon rozgrywkowy 19/20 meczem kontrolnym z r贸wie艣nikami z Tych贸w. Spotkanie rozegrane by艂o w formacie 3 x 25min. Pierwsza tercja by艂a bardzo wyr贸wnana i przez d艂u偶szy czas mimo kilku okazji z obu stron utrzymywa艂 si臋 wynik bezbramkowy. W ko艅c贸wce to gospodarze otworzyli rezultat i id膮c za ciosem do pierwszej przerwy podwy偶szyli wynik spotkania. Druga cz臋艣膰 gry rozpocz臋艂a si臋 od drobnych b艂臋d贸w ustawienia i go艣cie zdobyli bramk臋 kontaktow膮 po kt贸rej przej臋li inicjatyw臋. Ruch b臋d膮c pod 艣cian膮, obroni艂 si臋 zdobywaj膮c gola kt贸ry na dobre otworzy艂 worek z bramkami.Trzecia tercja ju偶 dla obu zespo艂贸w przebiega艂a w swobodzie dzia艂ania, dru偶yny otwarcie atakowa艂y zapominaj膮c nieco o bronieniu, co przynios艂o kolejne bramki i mn贸stwo okazji strzeleckich. Mecz zako艅czy艂 si臋 zdecydowanym wynikiem na korzy艣膰 Cidr贸w jednak doceni膰 nale偶y klas臋 rywali i dobry poziom spotkania.

UKS Ruch Radzionk贸w – GKS Tychy 7 : 2
Bramki: Ma艂ota x4, Paliga, Domek, sam.
Sk艂ad: G贸rski, Ko艣cielny, Wi臋ckowski, Zawada, Tob贸r, Mazur, Gaida, Ma艂ota, Buchacz, Paliga, Niewiadomski, Choczaj, Ci臋偶kowski, Domek, Olszowski, Goli艅ski