2008: UKS Ruch Radzionków – GKS Tychy 7 : 2

Drużyna Młodzika młodszego zakończyła sezon rozgrywkowy 19/20 meczem kontrolnym z rówieśnikami z Tychów. Spotkanie rozegrane było w formacie 3 x 25min. Pierwsza tercja była bardzo wyrównana i przez dłuższy czas mimo kilku okazji z obu stron utrzymywał się wynik bezbramkowy. W końcówce to gospodarze otworzyli rezultat i idąc za ciosem do pierwszej przerwy podwyższyli wynik spotkania. Druga część gry rozpoczęła się od drobnych błędów ustawienia i goście zdobyli bramkę kontaktową po której przejęli inicjatywę. Ruch będąc pod ścianą, obronił się zdobywając gola który na dobre otworzył worek z bramkami.Trzecia tercja już dla obu zespołów przebiegała w swobodzie działania, drużyny otwarcie atakowały zapominając nieco o bronieniu, co przyniosło kolejne bramki i mnóstwo okazji strzeleckich. Mecz zakończył się zdecydowanym wynikiem na korzyść Cidrów jednak docenić należy klasę rywali i dobry poziom spotkania.

UKS Ruch Radzionków – GKS Tychy 7 : 2
Bramki: Małota x4, Paliga, Domek, sam.
Skład: Górski, Kościelny, Więckowski, Zawada, Tobór, Mazur, Gaida, Małota, Buchacz, Paliga, Niewiadomski, Choczaj, Ciężkowski, Domek, Olszowski, Goliński