Pierwszy sparing

2012 (grupa żółta):Niedzielne południe 19 lipca 2020 r. zawodnicy UKS „Ruch” Radzionków wraz ze swoimi rówieśnikami z Orzecha spędzili na boisku SMS rozgrywając grę kontrolną. Mecz rozgrywany w systemie 4+1 został podzielony na 3 tercje po około 20 minut każda. Na widowni zebrała się dość spora grupa rodziców jednej i drugiej strony, która to dopingowała swoich zawodników.Od początku spotkania zawodnicy Ruchu narzucili swój styl gry i kontrolowali spotkania.Skład:Jakub Królik (bramkarz), Michał Frej, Nikodem Wojtas, Aleksander Cieślik, Jakub Szkotak, Bartek Posmyk, Piotr Piekarczyk, Karol Jarek, Wiktor Szczęsny, Igor Gomulak i Dawid WęglińskiTrener: Piotr WrodarczykWynik spotkania UKS Ruch Radzionków – Sokół Orzech 23:4. Wynik poszczególnych tercji:
I tercja:UKS Ruch Radzionków – Sokół Orzech 4:2