2002/3: KS Ruch Radzionków : MKS Zaborze 5 : 1 KS Ruch Radzionków : ISKRA Lasowice 2 : 2Zespół A1 zakończył pierwszy tydzień przygotowań do rozgrywek I LW. Zawodnicy odbyli 4 jednostki treningowe oraz 2 sparingi. Pierwszy z nich rozegrany z zespołem seniorów Iskry był niezadowalający dla całego zespołu. Juniorzy rozgrywając spotkanie dwiema 11 zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie nie ustrzegli się błędów, które dwukrotnie kosztowały nas stratę bramki. Drugi mecz kontrolny zamykający tydzień pracy należy zaliczyć do udanych. Drużyna kontrolowała przebieg gry strzelając aż 5 bramek, tracąc tylko jedną z rzutu karnego. W kolejnym tygodniu poprzeczka przed grupą będzie zdecydowanie wyżej zawieszona, przy zachowaniu podobnej objętości treningowej, w grach kontrolnych będziemy się mierzyć z zespołami GKSu Katowice i Zagłębia Sosnowiec.KS Ruch Radzionków – ISKRA Lasowice 2 : 2br: Żydek x2KS Ruch Radzionków – MKS Zaborze 5 : 1br: Zalewski, Szymański, Żydek, zaw. testowany1, zaw, testowany2skład: Barbarczuk, Czudaj, Dudziński, Matyjaszczyk, Zalewski, Podleszka, Potocki, Czaja, Rybak, Szymański, Żydek, zaw. testowany1, zaw. testowany2, Siwy, Kalemba, Łukasiak, Radzikowski, Golik, Paździor, zaw. testowany3, zaw. testowany 4, zaw. testowany 5, zaw. testowany6, Musik, Wesołowski,