2008: KS GKS 1962 Jastrzębie S.A. 2:5 UKS Ruch Radzionków

Zawodnicy rocznika 2008 z wysokiego pułapu rozpoczęli testowanie przed nadchodzącym sezonem. W dalekim Jastrzębiu Zdroju młodzicy Ruchu mierzyli się z silnym rywalem i zostawili po sobie bardzo dobre wrażenie. Mecz rozgrywany w formule 3x30min mimo kilku chwilowych przestojów mógł się podobać obu stronom. Wiele okazji strzeleckich, interwencji bramkarzy, słupków i przede wszystkim bramek – pozwala nam „z wiatrem” spoglądać w kolejne tygodnie pracy. W pierwszej i trzeciej tercji Ruch zdecydowanie dominował na boisku potwierdzając to bramkami – druga tercja była tym fragmentem gry który musi nam przynieść lekcje na przyszłość. Po dwóch prostych błędach które bezwzględnie wykorzystali rywale, daliśmy nabrać pewności siebie gospodarzom. Mecz jako całokształt należy odbierać bardzo pozytywnie, mimo sporych braków kadrowych, drużyna pewnie prezentowała się na boisku a ogromne zaangażowanie zaprocentowało zasłużonym zwycięstwem.KS GKS 1962 Jastrzębie S.A. – UKS Ruch Radzionków 2 : 5br: Niewiadomski, Małota, Buchacz, Paliga, sam.skład: Górski, Niewiadomski, Zawada, Więckowski, Mazur, Gaida, Buchacz, Małota, Paliga, Domek, zaw. testowany