Raport z obozu letniego cz.1

📃

W sobotę 25 lipca „żółto-czarni” wyruszyli na obóz letni do Pokrzywnej. Wypełniając wszelkie obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną w kraju, w Góry Opawskie udało się 8 roczników wraz z trenerami (2004,2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2012). Nasi młodzi piłkarze zakwaterowani są w ośrodku „Sudety”, oferującym poza świetnym wyżywieniem, odnowę biologiczną, bardzo dobre warunki zakwaterowania oraz dostęp do internetu. Dzięki niemu mogliśmy dzisiaj po południu oglądać decydującą kolejkę angielskiej Premier League. Wszystkie grupy trenują minimum 2 razy dziennie mając do dyspozycji bardzo dobrze przygotowane boisko naturalne w Moszczance oraz sztuczne na stadionie w Głuchołazach. Starsze roczniki uczestniczą również w porannym rozruchu oraz zajęciach teoretycznych. Podstawą wzmożonego wysiłku są dobrze zbilansowane posiłki, przygotowane pod kątem naszej dyscypliny, które mamy zapewnione 4 razy dziennie. Do tego bez limitu chłopcy korzystają z wody mineralnej, która świetnie zaspokaja pragnienie. Mając takie warunki możemy w pełni skoncentrować się na pracy treningowej, pogłębiając przy tym relacje w grupach. Są wśród nas również nowi zawodnicy, którzy niedawno przeszli testy sportowe do szkoły SMS. Rozpoczęty w sobotę obóz to dla nich świetna okazja by zaaklimatyzować się w klubie, poznać jego specyfikę i filozofię radzionkowskiego szkolenia. SMS?? OH YEESSS

⚽️
💪