Raport z obozu letniego cz.2

Za młodymi „Cidrami” 4 dni wytężonej pracy na treningach. Uczniowie SMS i zawodnicy UKS „Ruchu” Radzionków od poniedziałku zmagali się nie tylko z zadaniami stawianymi przez trenerów, ale również z upałem panującym na Opolszczyźnie. Były jednak jak zawsze również miłe akcenty jak urodziny Kacpra Kurzok w roczniku 2010, turniej FIFY w roczniku 2009, tenisa stołowego w roczniku 2007 czy wyjazd na basen wszystkich zawodników do Głuchołaz. We wtorek dzień zakończyliśmy również seansem odnowy biologicznej (sauna, jacuzzi), więc jutro nasi piłkarze będą jak nowo narodzeni. Siły na pewno bardzo się przydadzą, ponieważ od środy rozpoczynamy gry kontrolne z zespołami: „Orlik” Prudnik, „Hattrick” Głuchołazy, „Victorią” Cisek, KS Brochów. Przedstawiamy kolejną porcję zdjęć z naszych zajęć. SMS?? OH YEESSS ⚽️💪