2004/05: Concordia Knurów 1:2 UKS Ruch II Radzionków (III LW)

W niedzielny deszczowy poranek nasza drużyna udała się na spotkanie do Knurowa gdzie mecze rozgrywa Concordia. Po wysokiej wygranej ze Sparta Zabrze nasza drużyna przyjechała bardzo zdeterminowana i pewna swoich umiejętności aby zaliczyć dobre spotkanie i wywieźć z ciężkiego terenu 3 pkt. Gra zespołowa okazała się kluczem do zwycięstwa. Wszyscy na boisku ciężko pracowali i wykonywali założenia przed meczowe. Kultura gry była po naszej stronie ale warunki motoryczne po stronie przeciwnika.Dobra organizacja gry w środkowej części pola gry gdzie dowodził kapitan Tabor pozwoliła nam uzyskać przewagę w posiadaniu piłki na połowie przeciwnika czego konsekwencją była strzelona piękna bramka za pola karnego wykonaniu dobrze grającego Imiolczyka. Po strzelonej bramce nasza gra się jeszcze poprawiła chłopcy uwierzyli w swoje umiejętności i po 25`minutach prowadzimy 0:2 po kapitalnej akcji indywidualnej Imiolczyka. Mało tego Olek chwile później mógł zaliczyć hattricka ale gospodarzom pomógł słupek. Po drugiej straconej bramce gospodarze stworzyli sytuacje ze stałych fragmentów gry gdzie udało się strzelić bramkę kontaktowa. Na połowę schodzimy z wynikiem 2:1 dla nas. Po zmianie stron mecz się zaostrzył było dużo walki stałych fragmentów gry za sprawą nie doświadczonego arbitra głównego. Na boisku nie odstawialiśmy nogi podjęliśmy walkę jak równy z równym pomimo słabszych warunków fizycznych i uszczuplonej w tym dniu kadry meczowej. Każdy z zawodników dodał swoją cegiełkę w wynik końcowy meczu. Wygrywamy 2:1 i wskakujemy na 2 miejsce w tabeli.