2007: Trzy punkty dla Harrego

W 6 kolejce III Ligi Wojewódzkiej trampkarzy młodszych, UKS „Ruchu” Radzionków podejmował „Promotora” Zabrze. Od początku zawodów inicjatywa była po stronie „Cidrów”, które stwarzały mnóstwo sytuacji podbramkowych. Z ich wykorzystaniem nadal nie jest jednak dobrze i ten element dalej kuleje w zespole. Cieszy natomiast fakt, że chłopcy szukali się nawzajem w sytuacjach podbramkowych i myśleli zespołowo. Cieszy również to, że zawodnicy, którzy na początku rundy leczyli urazy są już w pełni zdrowi i spędzają coraz więcej minut na boisku. Premierową bramkę w drużynie zdobył dzisiaj Szymek Berger, popisując się strzałem w same „okienko”. Przed nami seria 3 meczy wyjazdowych w Ornontowicach, Zabrzu i Knurowie. Na boisko do Radzionkowa wrócimy 10 października.Trenerzy wraz z zespołem dedykują dzisiejszą wygraną Haremu Muellerowi, którego dopadł kolejny pech zdrowotny. Harry trzymaj się!! Czekamy na Ciebie ⚽️👍

UKS „Ruch” Radzionków 9:2 (4:0) SMSM „Promotor” Zabrze

Bramki: Kwietniowski 3′, 25′, 50′, Wroniszewski 24′, Caban 40′, 48′, Ćwięczek 73′ (rzut wolny), Wikarek 78′, Berger 79′
Asysty: Caban 3′, 50′, 78′, 79′, Ćwięczek 24′, 25′, 48′, Wroniszewski 40′
Skład: Stańczyk Szymon – Ozimek, Ćwięczek, Korbel, Bogacki, Kościański, Caban, Kwietniowski, Zydek, Wikarek, Stańczyk Kuba (C) oraz Przypaliński (GK), Berger, Wroniszewski, Zejer, Sikora; trenerzy: Dyrda, Flegel