2008: BBTS Podbeskidzie 5:1 UKS Ruch Radzionków

Ostatnie ligowe spotkanie nie zapiszą do udanych zawodnicy rocznika 2008. Dwie szybko stracone bramki i duże zwątpienie we własne siły od początku gry ustawiło Podbeskidzie co najmniej kilka pozycji startowych dalej a zachwiany Ruch po mocnych ciosach musiał gonić uciekających gospodarzy. Druga połowa miała rozpocząć się nieco lepiej, jednak gospodarze strzelając bramkę nr 3, szybko dołożyli jeszcze dwie i próby odrobienia rezultatu musieliśmy zamienić na próbę zdobycia bramki honorowej. Stworzyliśmy w ostatnim kwadransie gry kilka na prawdę dobrych sytuacji strzeleckich po zespołowych akcjach a jedna z nich znalazła drogę do siatki. W dalekim Bielsku, tego dnia rywal był od nas lepszy, czekamy jednak na rewanż już za kilka tygodni.

BBTS Podbeskidzie 5:1 UKS Ruch Radzionków
bramka: Małota
Skład: Górski, Mazur, Zawada, Niewiadomski, Paliga, Buchacz, Gaida, Tobór, Małota, Machura, Domek, Ciężkowski, Olszowski; trener: Panońko