2002/3: Ruch – GKS Tychy/Stal Zabrze/Rekord BB 1 : 6/1 : 1/4 : 3

Zespół Juniora Starszego musiał w tym tygodniu dotknąć wszystkiego co daje piłka, by niedzielne popołudnie spędzić w świetnych nastrojach. Po kolei… Środowy wyjazd do jednego z faworytów do wygrania rozgrywek rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Tychy które miały na koncie najwięcej zdobytych bramek w całej stawce zostały zaatakowane przez Ruch bardzo agresywnie i efektem tego była bramka dla przyjezdnych. Niestety po pierwszych 20 minutach, każda kolejna była mniej zdyscyplinowana w wielu fragmentach gry ofensywnej i defensywnej, co przy rywalu prezentującym bardzo wysoki poziom było opłakane w skutkach. Sobotnie spotkanie Ruchu II w Zabrzu można określić mianem rozczarowującego remisu, po meczu gdzie stworzyliśmy więcej okazji strzeleckich a tracimy gola po „dośrodkowaniu” w światło bramki.Podsumowaniem tygodnia było wczorajsze spotkanie z Rekordem Bielsko Biała. Pierwsza połowa należała do tych które z przyjemnością można obejrzeć drugi raz – 5 bramek, dobra gra Ruchu i zasłużone prowadzenie do przerwy. W drugiej części meczu to nasi rywale byli konkretniejsi i doprowadzili do remisu. Cidry tego dnia już odwróciły wynik z 1:2 do przerwy i tym razem chciały mieć ostatnie zdanie, to po kilku doskonałych okazjach w końcu się udało a arbiter mógł odgwizdać koniec spotkania. Kolejny mecz już w środę, gdzie podejmować u siebie będziemy Rozwój Katowice.

KP GKS Tychy S.A. 6:1 KS Ruch Radzionków
bramka: Żydek
Skład: Mitas, Kalemba, Paździor, Czudaj, Radzikowski, Kotalczyk(45’Wawrzinossek), Kudlek(80’Podleszka), Turczyn(61’Szlenk), Deptała, Dudziński(75’Niewiedzioł), Żydek(60’Mazur); trenerzy: Majsner, Panońko

KS Mosir Stal Zabrze 1:1 KS Ruch II Radzionków
bramka: Jabłoński
Skład: Barbarczuk, Szymański, Podleszka, Kwietniowski, Potocki, Niewiedzioł, Łukasiak(45′ Czaja), Golik, Bednarczyk(66′ Musik), Matyjaszczyk, Jabłoński; trenerzy: Majsner, Panońko

KS Ruch Radzionków 4:3 BTS Rekord Bielsko Biała
bramki: Zalewski, Dudziński, Żydek, Wawrzinossek
Skład: Mitas, Kalemba(70′ Rybak), Paździor, Czudaj, Radzikowski, Dudziński(75′ Kotalczyk), Turczyn, Kudlek(60′ Szlenk), Zalewski(80′ Mazur), Deptała, Żydek(55′ Wawrzinossek); trenerzy: Majsner, Panońko